Szanowni Przedsiębiorcy,

W dniu 05.01.2019 r. o godz. 18.00 (sobota) w sali koncertowo-widowiskowej im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury w Suwałkach przy ul. Jana Pawła II 5, zorganizowana została kolejna edycja koncertu świąteczno-noworocznego Izby, którą uświetnił występ zespołu muzycznego „Pectus”.

Podczas spotkania właściciele oraz prezesi i dyrektorzy około 100 podmiotów należących do Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach głównie z Suwałk i Augustowa, życzyli sobie stabilnych warunków prowadzenia biznesów, powodzenia, wytrwałości i zdrowia na Nowy Rok 2020.

Po części oficjalnej, w czasie której zostały wręczone przez Bogdana Sadowskiego, Przewodniczącego Rady Izby Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach i właściciela przedsiębiorstwa SABO, Marka Kłoczko, Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, Witolda Karczewskiego, Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku oraz Dariusza Górskiego, Dyrektora IPG w Suwałkach, certyfikaty nowo zrzeszonym Członkom Izby,

Zespół Pectus składający się z Braci Szczepanik: Tomasza (kompozytora, autora tekstów, wokalisty, lidera zespołu), Marka (perkusja/śpiew), Mateusza (bas/śpiew) i Macieja (gitara/śpiew) rozpoczęli swój akustyczny występ w rodzinnym, pełnym opowieści z dzieciństwa, świąteczno-noworocznym nastroju – od kolęd i pastorałek po lubiane i popularne hity.

Przedmiotowe wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Czesława Renkiewicza, Prezydenta Miasta Suwałk, który dziękował przedsiębiorcom m.in. za ich aktywność w społecznym komitecie na rzecz budowy obwodnicy miasta, za kolejne inwestycje i tworzenie miejsc pracy oraz wnoszenie podatków, bez których Suwałki nie mogłyby się tak skutecznie rozwijać.