Szanowni Przedsiębiorcy,

W wyniku podjętej współpracy z Członkiem Naszej Izby – Kancelarią Ząbkiewicz Przełomski & Partnerzy, Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Suwałkach (16-400) przy ul. Waryńskiego 41B lok. 2 (tel. (+48) 87 563 22 23, fax. (+48) 87 563 22 24), kolejny raz zapraszamy Państwa do uczestnictwa w  webinarium.
Sferą napotykającą na bariery związane z ograniczeniami w działalności przedsiębiorców jest płynność finansowa podmiotów oraz realizacja ich zobowiązań.  W dążeniu do normalności nie pomagają też ograniczenia w funkcjonowaniu Sądów, do których zgłaszane są sprawy m.in. w zakresie takich zobowiązań.
Wychodząc na przeciw zgłaszanym przez Państwa postulatom, naszym obserwacjom rynku i stworzonym możliwościom pomocowym, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w  webinarium  poświęconemu  ZABEZPIECZANIU ROSZCZEŃ.
Celem szerokiego ujęcia problemu zaprosiliśmy do udziału w webinarium notariusza Pana Wojciecha Urbanowicza. 
Agenda niniejszego spotkania zawiera tematy:
1. Funkcjonowanie  Sądów w dobie pandemii – możliwości i ograniczenia,
2. Klasyczne zabezpieczenia przewidziane w prawie cywilnym a możliwości ich zastosowania obecnie,
3. Pozasądowe zabezpieczanie roszczeń 
Webinarium skierowane jest m.in. do przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie Przemysłowo-Gospodarczej w Suwałkach. Każdy przedsiębiorca może uczestniczyć w webinarze w dowolnym miejscu. 
Webinarium odbędzie się we wtorek 5 maja br. o godz. 12.00. Czas trwania ok. 1,5 h. Udział jest bezpłatny.
Uczestnictwo w spotkaniu możliwe będzie poprzez kliknięcie w link lub pobranie darmowego programu umożliwiającego przeprowadzenie konferencji online znajdującego się pod adresem:  https://zoom.us/download.
Prowadzącymi spotkanie będą:
– adwokaci Katarzyna Ząbkiewicz i Paweł Przełomski – Kancelaria Ząbkiewicz Przełomski & Partnerzy, Adwokacka Spółka Partnerska,
– notariusz Pan Wojciech Urbanowicz – Kancelaria Notarialna Notariusz Wojciech Urbanowicz.
W trakcie spotkania można będzie zadawać pytania na bieżąco na czacie.
Link z zaproszeniem do spotkania:  https://us02web.zoom.us/j/86503382867     
Po zainstalowaniu programu wystarczy kliknąć w link, aby dołączyć do webinarium.