Szanowni Członkowie Izby,
Uprzejmie informujemy, że Izba Przemysłowo-Gospodarcza w Suwałkach jako partner wydarzenia współuczestniczy w VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji “AKADEMIA 2012” w Suwałkach.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 01-02 grudnia 2018 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 3 lub II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach przy ul. Kościuszki 36.
Dodatkowymi atrakcjami, tak jak w poprzednich edycjach, promującymi sport i zachęcających dzieci i dorosłych do aktywności sportowej będzie wsparcie instytucji sportowych i samorządowych, w tym : patronat honorowy Ministra Sportu i Turystyki, patronat sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz patronat honorowy Prezydenta Miasta Suwałk.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego wsparcia przedmiotowego wydarzenia m.in. poprzez wybranie oferty z pakietu sponsorskiego, załączonego do niniejszego maila.
Wszystkie informacje dotyczące Akademii 2012 można znaleźć na stronie internetowej: www.akademia2012.pl lub profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/akademia2012.
W imieniu Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Sportu i Rekreacji “AKADEMIA 2012” zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji udziela Pan Grzegorz Twarowski pod nr tel. 883 138 553.