Szanowni Przedsiębiorcy,

Niedługo zostaną wprowadzone kolejne zmiany w zakresie podatku VAT związane z raportowaniem danych organom podatkowym – czyli składaniem deklaracji i ewidencji VAT-JPK.

Pierwotnie zmiany miały wejść w życie z dniem 1 kwietnia 2020 roku (w stosunku do dużych przedsiębiorców) i 1 lipca 2020 roku (w stosunku do pozostałych podatników), ale ostatecznie ich wejście w życie zostało przełożone na 1 października 2020 roku.
Dla podatników podatku VAT oznacza to konieczność dostosowania swoich systemów do nowych wymogów w zakresie prowadzenia ewidencji VAT oraz przygotowywania deklaracji VAT, ale również kwestię dostosowania procesów wewnętrznych do nowych regulacji. Co więcej, oznacza to również większą odpowiedzialność za prawidłowość danych przekazywanych w ramach VAT-JPK do organów podatkowych.
W związku z powyższym Izba Przemysłowo-Gospodarcza w Suwałkach zaprasza na szkolenie organizowane w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1, w dniu 9 września 2020 r. o godz. 9:00-15:00.
Zapisy: tel: 87 564 22 00, mail: park@park.suwalki.pl. Szczegóły organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: https://www.park.suwalki.pl/szkolenia/warsztaty-jpk-vat.