Szanowni Przedsiębiorcy,

Izba Przemysłowo-Gospodarcza w Suwałkach uprzejmie informuje, że Stowarzyszenie „Euroregion Niemen” w partnerstwie z Instytucją Publiczną PVC z Litwy oraz Kowieńskim Uniwersytetem Technologicznym realizuje międzynarodowy projekt pt. „Biznes może być prosty”.
Celem projektu jest pobudzenie przedsiębiorczości wśród młodzieży z rejonów pogranicza Litwy i Polski.
Projekt jest oparty na dwóch ideologiach: „Biznes może być prosty” i „Zero odpadów produkcyjnych – nowe możliwości dla małych przedsiębiorstw”. Projekt zakłada współpracę doświadczonych przedsiębiorstw i młodzieży w realizowaniu zaplanowanych działań.
Projekt swoim obszarem obejmuje:
1) Subregion suwalski, tj. powiaty: augustowski, grajewski, moniecki, sejneński, suwalski i miasto Suwałki,
2) Subregion ełcki, tj. powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, olecki, piski i węgorzewski.
3) Subregion białostocki, tj. powiaty: białostocki, sokólski oraz Miasto Białystok.
W ramach projektu przewidziano transgraniczne działania takie jak: szkolenia, warsztaty praktyczne, symulacje biznesowe, mentoring, obozy technologiczne, imprezy typu pitching.
Natomiast w dniu 8 października 2020 r. w Parku Naukowo – Technologicznym w Suwałkach organizowana jest konferencja inaugurująca projekt, podczas której przedstawione zostaną wszystkie kwestie związane z udziałem w projekcie. W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją koronawirusa panującą w naszym regionie, udostępniona jest możliwość udziału w konferencji w formie on- line po zgłoszeniu udziału.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania udziału w tym przedsięwzięciu.

W załączeniu udostępnia się:
pismo-przewodnie-Cezarego-Cieslukowskiego-Przewodniczącego-Konwentu-Stowarzyszenia-Euroregion-Niemen      

Opis projektu

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy